Podziękowania Ks. Proboszcza Krzysztofa Strzelczyka

Dziękuję Bogu i Wam za wspólne przeżyte prawie 8 lat. Dziękuję, za to, że mogliśmy wspólnie podążać drogami zbawienia i iść szlakami, którymi chodził św. Jan Paweł II przed konklawe. Dziękuję za każde dobre słowo, życzliwość. Zarazem przepraszam komu wyrządziłem jakąś krzywdę, przykrość. Zapewne będę wspominać wszystkich bardzo serdecznie. Dziękuję poprzednim proboszczom w Skawicy, wszystkim księżom wikariuszom, obecnemu ks. Kacprowi Nawrotowi. Bóg zapłać Księżom Rodakom na ręce Ks. Kanonika Kazimierza Buby. Dziękuję Pani Katechetce. Dziękuję służbie kościelnej: Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Orkiestrze, wszystkim lektorom i ministrantom. Bóg zapłać Pani Gospodyni, członkom Rady Duszpasterskiej, grupom parafialnym: Zespołowi Charytatywnemu, Członkom Żywego Różańca, Wspólnocie Galilea, Czcicielom Matki Bożej i Św. Józefa. Dziękuję za współpracę Władzom Gminy i Powiatu, Radzie Gminy Zawoja, Radzie Sołeckiej z Panią Sołtys, naszej Szkole. Bóg zapłać strażakom za wszelką pomoc. Dziękuję Stowarzyszeniu „Nasza Skawica” i zespołowi „Zbójnik”, klubowi „Huragan”. Moje serce przepełnione jest wdzięcznością. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna. Pan niech Wam błogosławi na każdy dzień i stokrotnie wynagradza. Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof Strzelczyk